Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2006, 10:41   #83
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
„Rozprawa o istocie ognia i ciepła” okazała się niezbyt ciekawym materiałem rozważani nad wpływem ciepła na przeróżne substancje. Zwykle opisywano i zastanawiano się dlaczego w takiej temperaturze dana substancja jest cieczą w innej ciałem stałym a w następnej gazem. Iustus jednak zachęcany przez Bastion poczuł się senny. Na szczęście tym razem Iustus posłuchały Rady Bastionu i położył się spać w łóżku. Obudził go głos Bastionu. Przed łóżkiem stała taca z jedzeniem. Na tacy była też karteczka.

Niestety dziś nie mogę się z tobą spotkać. Bastion powie ci o której i gdzie jest kolejny pokaz. Miłego oglądania.

Pokaz jest po obiedzie. Do tego czasu jak rozumiem będziesz kończył ostatnie dwa tomy „Prawidłowości Życia”.

Jakim sposobem głos bez przerwy uprzejmy może być zabarwiony tyloma emocjami? Zwłaszcza ironią.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline