Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2012, 19:55   #110
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Imoshi Zobacz post
Ale ja klucz do autka mam w kółku na klucze, obok klucza do mieszkania!
Jeśliby tak stawiać sprawę, to Spaiker nie pisał nic o tym, że się ubiera przed wyjściem, więc jest... nagi? XD
Widocznie nie masz na kółku obok klucza do mieszkania, bo jeszcze kilka godzin temu:

Cytat:
Napisał Imoshi Zobacz post
I kto ma klucze do radiowozu?
Zadałeś pytanie kto ma klucz do radiowozu, więc z pewnością nie ty go masz. A skoro teraz twierdzisz, że klucz jest twój, bo rzekomo był na jakimś kółku z kluczami od TWOJEGO mieszkania to znaczy, że Sebastian ich nie ma. Pokrętna logika, ale prawda jest taka, że zadałeś pytanie i tak wygląda rzeczywistość jak ci odpowiedziałem.

Kółko wymyśliłeś na poczekaniu, gdy zorientowałeś się z mojej odpowiedzi, że rzeczywistość jest taka, że nie zabraliście tego klucza z mieszkania. Ubranie to co innego, bo jakbyś zapytał "I kto ma na sobie ubranie?" to bym odpowiedział: "Jesteście ubrani i nie spotkaliście nikogo nagiego."

Zresztą czepiasz się - jesteście praktycznie pod tym mieszkaniem :P
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 21-06-2012 o 20:00.
Anonim jest offline