Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2012, 16:48   #37
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
- Myślę, że wszyscy powinniśmy się zastanowić nad naszymi dalszymi poczynaniami. - wtrącił Stolzmann - Widzicie, nauki przyrodnicze znają podział na akcje i reakcje. Akcja i reakcja, element aktywny i pasywny. Rozumiecie? To jak kuśka i piczka - tu pokazał na palcach, jak rozumieć rolę aktywną i pasywną - Otóż do tej pory akcję podejmował zabójca, a my jedynie reagowaliśmy na jego posunięcia. Jestem zdania, że tylko przejmując aktywną rolę w śledztwie jesteśmy w stanie przechytrzyć i wymanewrować adwersarza. Cóż jednak możemy zrobić, nie mając podejrzeń, co do jego personaliów, motywów, ani możliwych następnych celów?

Wolfenburczyk podrapał się pod brodą.

- Myślę, że pierwszym aktywnym działaniem z naszej strony było zwrócenie na siebie uwagi. Jeśli zbrodniarz obserwuje sytuacje na mieście, to wie już o naszym śledztwie. Jeśli poczuje się zagrożony, zareaguje na nie - jakkolwiek to zrobi, będzie musiał wyjść z ukrycia - Aaron zamilkł na chwilę, po czym dodał - Będę spał przy zamkniętych okiennicach. I z kuszą przy łóżku.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline