Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2012, 15:13   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Olimpijczyk z zainteresowaniem przyglądał się działaniom Doktora, nie miał jak pomóc przy kopaniu, więc zamiast tego odpowiedział na pytanie
- Nie wiem gdzie polazła nasz VIP, uparła się żeby zrobić manewr Scooby- Doo i się rozdzielić - wzruszył ramionami

- Mi się przypomniała miejscowa legenda o magicznym amulecie, więc przyjechałem tutaj. Widać trafiłem w dziesiątkę, jeżeli wierzenia New Ageowców są tutaj jakimś wskaźnikiem to kolejny klocuszek czeka na nas w Częstochowie, bo to drugie, co do potęgi miejsce mocy - Obiecał sobie w duchu, że postawi Agacie jedną z tych jej bajecznie drogich ziołowych herbat za to, że go tak męczyła swoimi historyjkami

- A co tak właściwe powiedziałeś temu strażnikowi? I czy nie lepiej byłoby oblać ten kwadracik wodą albo jakoś inaczej unieszkodliwić żeby pajęczak nie mógł go już użyć? - wyciągnął w kierunku kosmity jedną z butelek z wodą
 
Brilchan jest offline