Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2012, 22:34   #15
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Pierwsze odezwanie się w komentarzach... i od razu przeprosiny. No trudno.
Innymi słowy, chciałam przeprosić za odpowiedź na samym końcu dostępnego terminu, ale gdy trzeci raz przez przypadkową kasację traci się interesującą retrospekcję, można zrezygnować z najbardziej ambitnego posta. Sumienie mnie ruszyło... post jest, przeprosiny także. Na przyszłość będzie nieco bardziej w terminie i już wiem, jak pięknie przydaje się Notatnik w sytuacjach długich postów...
No cóż, jeszcze raz przepraszam... i dziękuję MG za tak interesujący bieg wydarzeń, a zwłaszcza za piękne wykorzystanie słabości mojej postaci.
I - po tym optymistycznym akcencie - życzę wszystkim miłej gry. Z czystym sumieniem, bo robi się ciekawie.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline