Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2006, 11:46   #44
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Marvin bardzo się zdziwił. źe ten człwiek ma za sobą aź tyle doświadczeń. Czuł szacunek, ale jednocześnie trochę obcość do tego człowieka. Nic nie mówił, a jak juz sie odezwał, to w sposów zimny i trochę nadęty. Zastanawiał się, jak taka niesamowicie zróźnicowana druźyna się dogada? I czemu właściwie Therros ich wybrał?

Gdy doszli do kużni, Marvin po otrzymaniu tarczy spojrzał się na nią krzywo. Nie sądzę,źeby mi się przydała, kowalu. Jeśli nawet ją utrzymam, to nie mam tyle siły, aby przyjąć chociaż pierwsze uderzenie. Poszperał trochę w stosie kawałków zbroi i po pewnym czasie udało mu się wyszperać przednią część zbroi z utwardzonej skórzanej skóry, prawy nakolannik z tego samego materiału i trzy noże różnych rozmiarów - same wykute ostrza. bez rękojeści. Tarczę odłoźył na bok, miecz włoźył za pas. Co do broni, to mam przy sobie nóż myśliwski i procę. którą juź znasz, Kurt. A ty co wybierzesz, Roland, masz chyba łuk, tak?
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline