Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2012, 11:52   #18
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Yithnee zawahała się. Urvyn prawdopodobnie poradzi sobie z tym tutaj, ale reszta może potrzebować pomocy. Z drugiej strony, mimo prób logicznego myślenia, pierwotny strach powoli brał górę. Gdy miała do wyboru wbiec w płomienie, które w jej wyobraźni urastały do niebotycznych rozmiarów, albo załatwić kolejnego przeciwnika, wybór był chyba oczywisty. Tym bardziej, że już raz poradziła sobie z takim przeciwnikiem, a teraz był z nią Urvyn.
- Pomogę ci - powiedziała niepewnie, nie do końca ufając własnemu głosowi. - Yngvar wyglądał mi na kogoś, kto sobie poradzi, Vonmir zresztą też. Sama nigdzie nie idę, póki więcej takich się tu czai.
Delikatnie podniosła prawą rękę zaopatrzoną w sztylet, w płonnej być może nadziei, że zdoła zamachnąć się i rozpłatać także tego napastnika. Albo przynajmniej ubezpieczy Urvyna.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline