Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2012, 22:41   #11
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Przez moment wahał się. Nowe auto tak po prostu na wyciągnięcie pięści? Nie, to zbyt piękne. Zbyt. Kurwa, Josh nie próbuj - za pobicie pójdziesz do aresztu, a ten czarny pewnie nawet nie złoży doniesienia. Za kradzież auta na stówkę pójdziesz do paki. Spróbował po raz ostatni perswazji zwanej eurobaksami.
- Przykro mi że pobiłem ci kumpla, ale to nic personalnego - sam też przecież nieźle oberwałem, taki układ. Dam ci pierdolone osiem dych za trzydzieści sekund roboty, wywozisz mnie i zapominamy o sobie. Nikt się nawet nie dowie że mi pomogłeś! Więc albo wyjedziesz z niczym, albo z ośmioma dyszkami - wybieraj - Josh kurwa, nie wiedziałeś że jesteś takim poliglotą. Wspinasz się na wyżyny intelektu, chyba łyknąłeś za dużo prochów...
 
Rebirth jest offline