Wątek: Eragon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2006, 20:15   #29
Extremal
 
Extremal's Avatar
 
Reputacja: 1 Extremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemu
White Lion przeszedł obojętnie obok nieznanemu sobie druidowi i białowłosej kobiecie
, czuł się nie pewnie w obecnośći tego elfa, ale ta półefica emanowała swojego rodzaju energie której nie mógł sprecyzować.

"- Ona musi czuć to samo co ja w mym ostatnim dniu w rodzimej wiosce, ciekawe czy to kolejny zły znak" Zaczął zadawać sobie pytania White Lion

Gdy już odchodził usłyszał szloch i dźwięk kajających kropel o posadzkę budynku w którym znajdowali się wybrańcy. Przystał na chwilę w milczeniu słysząc jak zza winkla przechodzi Nie znany mu wybraniec

"Hmmm dziwny ten mag,czyżby płakał?... zapowiada się ciekawa przygoda" PO czym udał się przed siebie idąc niemal na końcu korytarza równoległego do tego gdzie się znajdowali Tari i Ormarior

"To musi być moja komnata" Pomyślał wchodząc do środka, ujrzał wygodne łózko i swoj sprzęt, Laskę magiczną druidów, sztylet oraz elfi łuk.

"Muszę się zdrzemnąć... uałaa (ziewa) ehhh dość się dziś dowiedziałem, niebawem świta, mam nadzieję że mają tu dobre żarcie" Po czym zaczął się szykować do snu.
 
__________________
Jednogłośną decyzją prof. biskupa Fiodora Aleksandrowicza Jelcyna, dyrektora Instytutu Badań Nad Czarami i Magią w Sankt Petersburgu nie stwierdzono w naszych sesjach błędów logicznych.
"Dwóch pancernych i Kotecek"
Extremal jest offline