Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2012, 22:21   #420
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Towarzystwo moje, kilka spraw wam wyjaśnię i dopowiem, bo wiedze, że błądzicie

- Wóz w którym jest teraz dziewczyna, był oddalony kawałek drogi od obozu, więc nie widzieliście go podczas tropienia/zwijania obozu

- Mułów jest cztery, łącznie z Brutalem (choć akurat On zaprzęgnięcie do wozu, potraktuje jak osobistą obrazę :P ). To wystarczy aby obsadzić oba wozy, ale jak stracicie jeszcze jednego, to będzie problem.

- Klatka jest duża i ciężka, jej zdjęcie z wozu to spore wyzwanie, zwłaszcza jak nie chce się przy tym uszkodzić pojazdu.

- Kraty są rozciągnięte na boki. Prezentacja obrazkowa: Wcześnie wyglądały tak:
Cytat:
I I
A teraz wyglądają tak
Cytat:
( )
Miejsca akurat aby prześlizgnęła się jedna osoba. Ponoć na siłowniach (nie wiem, bo żadnej od środka nie widziałem) jest przyrząd który umożliwia takie ćwiczenia, więc możecie sobie wyobrazić jak przebiegało „otwarcie” klatki.
Jej napranie to zadanie dla kowala z dobrym warsztatem. Można ewentualnie czymś prowizorycznie załatać, np. kajdanami czy łańcuchami. Powinny być na wozie, jako jego wyposażenie w razie „przesłuchania” więźnia.

- Dziewczyna wciąż ma na sobie kajdany, które miała na początku. Pętają jej ręce w nadgarstkach, ale zostawiają swobodę ruchów wystarczającą aby np. zjeść, zrobić makijaż, upiec ludzką głowę na rożnie, itp.

- W okolicy nie ma lasu. Obozujecie na otwartym terenie, opis był gdzieś wcześniej w moich postach.

- Czas, mniej więcej środek nocy.


Z waszych postów, rozumiem, że chcecie przerwać „odpoczynek” i ruszacie normalnie szlakiem dalej. Tego mam się trzymać, czy planujecie jakieś inne działanie na resztę nocy i dzień następny?
 
malahaj jest offline