Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2012, 12:33   #4
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
No to ja odpowiem tylko na marudzenie

Tempo – Szybko, ale chyba dzięki temu było żywo Fakt było zaraz jedno, po drugim w moich postach, ale możliwości zmienienia czegoś między postami były. Tylko końcówka była umyślnie przyśpieszona.

Motywy – Zamachowiec był przygotowany, że przyjdzie więcej osób nie tylko Wy dwaj. Chciał schwytać i powstrzymać wielu, na zmianę planu było już za późno, jak się okazało, że wpadliście tylko w dwóch. Zamachowiec liczył na zrozumienie i tak jakby zaufał w dobre serce. Jego błąd… Co do Bonda, to mściciel nie był zły, zły… tylko człek chcący wyrównać rachunki i sam uważał to za normalne. On nie mówił co ma zamiar zrobić, on tłumaczył dlaczego… Co do finału, tak naprawdę wystarczyło mu szybko uśmiercić hrabiego i byłoby po nim, ale takiego finału nie chciał. On miał cierpieć.

Finał – Wiem i wiedziałem, że to się tu pojawi No lipa, cóż więcej powiedzieć. Jestem świadom swoich błędów Do niektórych walk mam natchnienie, ale do tego jakoś nie miałem, szczególnie, że już bardziej myślałem o kolejnej sesji.

Pytania.
1. Jeden synalek (aptekarz). Drugi ziomek, którego poznał w trakcie nauk aptekarskiego rzemiosła. Przyjaciel, który chciał mu pomóc w zemście.

2. No magic. Aptekarz był mistrzem charakteryzacji (był test, czy ktoś coś zauważy). Skrytobójca, wcześniej m.in. szpieg i medyk.

3. Na pewno nie byłem przygotowany na sekcje zwłok i rozpytywanie u niektórych osób. Nie wiedziałem także jak zaczniecie, jak będziecie chronić hrabiego, gdzie wtedy będziecie. Itp. Nie wszystko szło więc zgodnie z planem.

PS. 3 Orki? Może nie są mądre, może ich być dużo, ale tylko kombinowaniem można coś wykombinować
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 19-07-2012 o 12:37.
AJT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem