Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2012, 02:54   #3
Charm
 
Charm's Avatar
 
Reputacja: 1 Charm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputacjęCharm ma wspaniałą reputację
Muszę coś oznajmić. Ledwo co sesja się zaczęła, a już sprawiam problemy, niedobry ja, za co szczerze przepraszam.
Od początku: Nie mam niestety możliwości korzystania z dokumentów googli. Dlatego też na wstępie w rekrutacji wyraziłem swoją złą opinię o tym czymś, mając nadzieję, że jakoś się bez nich obejdzie. Wiem, że to bardzo pomocne, ale naprawdę nie mam jak... Będę więc musiał radzić sobie w sposób tradycyjny. Jeśli ktoś będzie chciał przeprowadzić ze mną dłuższy dialog bądź jakąś akcję - zapraszam na PW/GG.
Być może znajdę sposób, by od czasu do czasu zajrzeć do dokumentu, jednak nie obiecuję stałego, czy chociażby systematycznego dostępu. Mam nadzieję, że nie popsuję przez te problemy nikomu zabawy w sesji.
A tak poza tym... Czy nie lepiej byłoby pisać wszystkiego w 3 osobie? Pozwoliłoby to utrzymać odpowiednią estetykę oraz klimat, według mnie. Nie ukrywam, że tak mi łatwiej, ale dostosuję się do zdania reszty.
 
Charm jest offline