Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2012, 17:03   #240
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
Dziękuję MG i współgraczom za grę MG szczególnie za świetną zabawę i za to, że mogłem przetrwać to

Choć preferuję nieco inny klimat, sesja była wciągająca od samego początku do końca. Było super!
Dzięki. To najważniejsze, że się podobało.
Cytat:
Napisał Yzurmir Zobacz post
Jej raport! Czekamy.
Agape zadała mi już szereg pytań i bezpośrednio jej już odpowiedziałem - zresztą to co do niej napisałem również znajdzie się w raporcie. Ogółem postaram się opowiedzieć całość, aczkolwiek jakieś drobne szczególiki, które akurat dla waszych postaci były bardzo ważne mogą się zagubić - wtedy śmiało pytajcie tam w raporcie albo już teraz (choć już teraz to mogą się powtórzyć).

Kiedy raport?
Jutro? W niedzielę?
Do końca przyszłego tygodnia?

Napiszę tak: chciałbym, żeby w niedzielę było wszystko gotowe, ale obiecać mogę jedynie, że zacznę nad tym pracować jutro i pojutrze, a maksymalny termin pojawienia się tematu na forum to niedziela za tydzień.
 
Anonim jest offline