Wątek: Tacy jak ty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2006, 20:10   #39
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
x - Hm, tak, pytanie o stratę palców jest bardzo na miejscu – zauważył słusznie tajemniczy białoskóry przybysz. – Palce są ważne – zerknął znacząco na własną trójpalczastą dłoń, jakby widział ją po raz pierwszy.
- Otóż... – uśmiechnął się zawadiacko do Adii. - Jestem demonem. Gwarantuję, że najprzystojniejszym i najcierpliwszym demonem jakiego spotkacie w swojej nędznej egzystencji. Niektóre demony żywią się złymi emocjami. Jedne bólem, inne złością, inne zazdrością, kłamstwem, a ja zasmakowałem w poczuciu winy, choć histerie też są pyszne. Wasze własne wspomnienia otworzyły mi drogę do waszych dusz. Odwiedziłem je wczoraj gdy spaliście, czy raczej.... umieraliście – powiedział z naciskiem. - Nic ciekawego tam nie macie – machnął lekceważąco ręką widząc wasze miny. – Cieszę się, że przyjęliście zaproszenie na kolację – pokiwał z zadowoleniem głową. – Znajdujemy się w raju dla niegrzecznych duszyczek, w stołówce demonów. Nie obrazicie się jeśli będę jadł rękoma, prawda...? – jego ślepka błysnęły dziko. – Nie istniejecie już dla waszego świata, nie pamiętają was tam, nie chcą, żaden ratunek tu nie dotrze – mruczał z ubawem. – A wy jesteście tylko odbiciami waszych dusz, które niebawem zwiędną, wywietrzeją, znikną... Zatem jedzmy póki ciepłe!!! - zakrzyknął radośnie, doskakując do osłupiałej adii – Chyba że.... – mruknął i urwał, wpatrując się głęboko w oczy kobiety. – Chyba, że dacie radę.... – zamyślił się głęboko. – A może jednak chociaż małego gryza...?! – zawadiacko szczerzy do Adii ząbki. x
 
Almena jest offline