Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2006, 20:28   #17
Potwór
 
Potwór's Avatar
 
Reputacja: 1 Potwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłość
Krasnolud mamrotał całą podróż pod nosem, z racji wzrostu wyokie zaspy śniegu dokuczały mu bardziej niźli innym, a na dodatek odkrył że paladyni i ludzi "z misją od boga" mogą być bardziej irytujący niż te leśne, długouche szyszkojady. W czasie drogi wielokrotnie łykał napitku z wiszącego przy pasie dzbana i za każdym razem czuł że przyjemne, spływające po przełyku ciepło nadaje mu sił do dalszej wędrówki. Z ulgą powitał wieczorny popas, kolczuga i broń zaczynały mu już ciążyć po wielodniowym marszu. Cieszył się jedynie w duchu że dalszą drogę ku złowrogiej dolinie Kuldahar nie musiał pokonywać sam. - Diabolorthus? Hmm... oświeć mnie choć troszkę bo stawiam na to mój młot że już kiedyś to imię słyszałem ale za żadne skarby ni mogę sobie przypomnieć kim on jest? - Skrzywił się lekko na wieść że od samego Aghasha wynagrodzenie nie dostanie, ale wciąż miał nadzieję na skarby ukryte w grobowcach.
 
Potwór jest offline