Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2012, 22:38   #11
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
@Armiel:
- wady i zalety oczywiście są dostępne. Podręcznikowo są opcjonalne, więc jeżeli gracz sobie życzy to moze wybrać, jeżeli nie - to zmuszać nie będę.
- z założenia postacie powinny być pełnoprawnymi członkami "społeczności". Opcja szczenięcia bardziej jest przewidziana dla zielonych graczy, którzy nie mieli styczności z systemem, a chcieliby zagrać (taki pseudo warsztat)
- mistycyzm. Tak, z pewnością. Choć uważam, że wiele zależy od samych graczy. Jeżeli gracz "ciągnie wątki", interesuje się nimi to ja mogę również je rozwijać... Nie będę nikomu "wciskać" na siłę ani mistycyzmu, ani... scenariusza.


@Seachmall:
- cały system jest dostępny dla graczy. Postać może mieć dowolną ścieżkę i dowolną kombinację kropek... Jak pisałem wyżej - jeżeli uznam, że ktoś mi "wstawia koksa" to nie będę miał oporów przed pocięciem postaci, albo powiedzeniem "nie". Gramy na zasadach maskarady - to też należy mieć na uwadze (personifikacja, etc). Postać jest problemem gracza.
 
Aschaar jest offline