Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2012, 17:05   #293
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Dirith zdecydował że weźmie pigułki. Kiti patrzyła jak je połykał z dziwnym uczuciem w piersi. Oby to pomogło, oby oby oby! Drow wcale nie wyglądał lepiej i Kiti zjeżyła się mając złe przeczucia.
„A teraz kiedy już drow nie umiera powiesz mi gdzie jest ten notatnik?
- Dlaczego miałbym to zrobić? Nie jest twój.
„Chcę pomóc Dirithowi go odnaleźć
- Dlaczego twierdzisz, że chcę, aby on go odnalazł?;3
„A dlaczego miałbyś nie chcieć?
- Nie słyszę.
„Co jest w tym notatniku?
- Mówiłem, opisy eksperymentów Riktela, twórcy Diritha. Tworzył chimery.
„Czy Dirith chce wrócić do swojej dawnej postaci!?
- Spytaj go;3
„A czy teoretycznie byłoby to możliwe!? Żeby Dirith z tygrysołaka stał się zwykłym drowem!?
- Teoretycznie tak.
„Co trzeba by zrobić, rytuał czy coś?
- Nie sądzę, aby ktoś Taki Jak Ty poradził sobie z przemianą chimery w drowa, więc nie ma sensu abym tracił czas na te wyjaśnienia.
„Dirith wspomniał coś o naszyjniku, o co chodzi?
- Oh my, zadajesz strasznie dużo pytań jak na kleryka rozmawiającego z demonem... Zaklinacz posiadał pewien naszyjnik, dostał się on w ręce Diritha, ale i ten go stracił. Naszyjnik otwierał drzwi do komnaty Silverstinga.
„Nauczają nas teraz, że Nowy Shabranido, Astaroth, nie jest zagrożeniem dla nas, a Chaos nie jest przecież złem, jest chaotyczny, raz dobry raz zły. Nie potępiam cię ale nie mogę ci w pełni ufać! Gdzie jest ta komnata?
- Hm;3 Wskażę ci ją.
Potrząsnęło tobą aż, zobaczyłaś w myślach wirtualną mapę zamku i drzwi do komnaty.
„Co w niej jest?
- Coś, czego Dirith poszukuje.
„Odtrutka, notatnik Riktela?
- Notatnik Riktela został podzielony na części, gdyż Silversting nie potrafił odczytać drowiego pisma i potrzebował tłumacza, nie zamierzał jednak ryzykować dostarczając tłumaczowi całego notatnika.
„Jak mam znaleźć ten naszyjnik który otwiera drzwi?
- Muszę wpierw sam go poszukać...
Chimera zamilkła.
- Musicie stąd iść. Życie tego mrocznego elfa jest tu zagrożone, a ty jesteś jego medykiem, musicie iśc oboje. Idźcie już.

Z pomieszczenia obok dobiegł krzyk Zaklinacza. Kiti pobiegła tam natychmiast, Zaklinacz leżał na podłodze. Omijała golemy podbiegła do niego sprawdzić co się stało, ale Zaklinacz nie był ranny.
- Zwiał! – syknął. – Ten gagatek przyłożył mi i zwiał!
Przemytnika nie było.
- Osłaniaj nas i spróbuj odwrócić jeszcze uwagę golemów, aż stąd wyjdziemy – szepnęła.
Sama zaczęła wycofywać się do wyjścia, zaszczekała w kierunku Diritha aby zasygnalizować problem i nawoływać do odwrotu. Powoli wycofywała się wraz z Zaklinaczem do wyjścia.

Nagle wyczuła zapach ognia.
Ze zgrozą pobiegła tunelem na górę i już na schodach zobaczyła płomienie!



Zaczęła rozpaczliwie ujadać aby zaalarmować resztę!
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline