Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2012, 21:32   #101
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
A ja właściwie po Batmanie spodziewałem się więcej. Najgorszy był koniec. Ot, dwójka głównych złych ludzi zdradza swój zły plan i opowiada swoją złą historię. A Batman, najlepszy detektyw świata, tyle swojej detektywistycznej roboty zrobił, że tylko odkrył kim jest kobieta kot. Strasznie dużo sztucznego patosu, każda rozmowa kończyła się takim "ostrym punchem", silną pointą jednego bohatera i rozdziawionymi ustami i wielkim szokiem u drugiego.

Ale widowisko i tak całkiem fajne. Spodobały mi się efekty specjalne, które dzięki temu, że nie były tak przekolorowane, stały się bardziej realne. Tom Hardy jako Bane też fajny, bardzo przekonujący i charyzmatyczny, a nie głupi mięśniak jak u Schummachera. Chociaż wolałbym, żeby oprócz intelektu, tak jak i w komiksach dodali mu Venom, by stawał się wielką, wściekłą bestią, wtedy by Batowi złamał kręgosłup, a nie przyczynił się do wypadnięcia jednego kręgu.

Kobieta kot była brzydka.

Robin fajny.

Gary fajny.

Morgan fajny.

Caine i Bale jacyś tacy... nijacy. Pełni właśnie tego patosu.

Szkoda, że finał nie był tak finalny, jak zapowiadano, ale pomimo paru brzydot, niedociągnięć, luk i głupot, jestem na tak, ale nie jestem usatysfakcjonowany. Ma być w 2016 rebot kolejny, może ten będzie bardziej w klimatach krymianłu noir, a nie taki dramat wojenny.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem