Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2012, 22:30   #103
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Cytat:
Chociaż wolałbym, żeby oprócz intelektu, tak jak i w komiksach dodali mu Venom, by stawał się wielką, wściekłą bestią, wtedy by Batowi złamał kręgosłup, a nie przyczynił się do wypadnięcia jednego kręgu.
Tylko, że w Nolanowskim uniwersum nie istnieje Bat Family, więc nie miałby kto go pomścić i zastępować w czasie kiedy przez rok dochodziłby do siebie tak jak w komiksach

Cytat:
Kobieta kot była brzydka.
Nie przesadzaj, conajwyżej mało ulepszona chirurgicznie.

Cytat:
Caine i Bale jacyś tacy... nijacy. Pełni właśnie tego patosu.
Z Cainem się nie zgodzę, uważam, że to najlepsza postać z tego filmu, klasa ponad resztą. Jeśli chodzi o Bale'a, hmm. Jak ktoś przez pół filmu dostaje po mordzie to siłą rzeczy musi wzbudzać powagę sytuacji

Cytat:
Robin fajny.
Ja dalej nie odpuszczę tego, że to nie Grayson

Cytat:
Szkoda, że finał nie był tak finalny, jak zapowiadano, ale pomimo paru brzydot, niedociągnięć, luk i głupot, jestem na tak, ale nie jestem usatysfakcjonowany. Ma być w 2016 rebot kolejny, może ten będzie bardziej w klimatach krymianłu noir, a nie taki dramat wojenny.
Odpuśćmy sobie Noir. Tak jak mi ktoś dzisiaj słusznie powiedział, Batmanana znoirował totalnie Burton, i dwa jego filmy jako klasyka gatunku powinny takie pozostać. Ja poszedłbym w inną stronę, czyli po rozum do głowy i tak jak ostatnio przy pełnometrażowych animacjach z DC, w stronę wiernej ekranizacji danych zeszytów, dialog, po dialogu, strona po stronie, z ewentualnym wycięciem nadmiernej ilości stron. To skarbnica kilkunastu scenariuszy na gotowe filmy. Przeważnie mroczniejsze od dotychczasowych interpretacji fabularnych.

Polecam Under The Red Hood, z wiecznie pomocnym Nightwingiem, znanym z filmów Nolana Ra's al Ghulem, Jokerem katującym drugiego Robina na śmierć i innymi złoczyńcami.
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=xcszj_X55DY[/MEDIA]

Czy Year One, który bardziej skupia się na postaci Komisarza Gordona i jest czystym kryminałem.
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=xdMtMU91u0U[/MEDIA]
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 05-08-2012 o 22:33.
Komiko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem