Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2012, 22:32   #104
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Anonimie, krytykować ma prawo każdy i wszystko, z tym, że krytyka dzieli się na taką:

- Strażnicy ssą, bo mi się nie podobają

i taką:

- Strażnicy ssą, bo - i tu następuje seria argumentów, z którymi można dyskutować lub o czymś nas informują, dzięki którym, wiemy coś więcej o temacie dyskusji, itp.

Twoja krytyka należny do rodzaju pierwszego i dlatego ssie :P Pamiętam podobna dyskusje z Tobą, w temacie o książkach. Wymieniłeś tam pozycje, które uważasz za wartościowe. Ja, posługując się twoją metodą, którą Ty zastosowałeś, mogę teraz powiedzieć, że wszystkie są do bani i fakt, że ich nie czytałem (względnie przeczytałem pierwszy rudział/streszczenie na okładce) nie ma tu nic do rzeczy. :P

Swoją drogą zabawna rzecz. W przypadku wymienionego przeze mnie Zmierzchu potrafiłeś podać całą serie argumentów (pomijać, czy się z nimi zgadzam czy nie), dla poparcia swojej opinii.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem