Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2012, 09:49   #107
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
wybaczcie wtręt poza tematem, ale nie mogłam się powstrzymać ... czytanie tego wątku bawi mnie niezmiernie, za każdym razem kiedy pojawia się Anonim ... zawsze mam po lekturze jego postów totalny Twilight Zone



Batman niestety kiepski. Przegadany dziesięć razy, wszyscy mięli zdecydowanie za dużo do powiedzenia ... a najbardziej bolały mnie cięte riposty, które miały być z założenia chyba zabawne ... Strasznie mi przypominał Śnieżkę z Kristen Stewart ...
Expendables chcę zobaczyć.
Polecam Nietykalnych.
Watchmen ... uwielbiam postac The Comedian ... a man after my own heart.
Man of Steel też zobaczę ... klata jest klata.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem