Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2012, 20:58   #1257
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Najbliższy tydzień wybywam za granicę. W związku z tym zostaliście gromadzko pogonieni, niemal wszyscy.

I tak:

Carn jest na urlopie bezterminowym z racji na ciężkie okoliczności.
Manji pogrzebany został życiem. Postać zostanie zmarginalizowana.

Z pozostałymi w jakiś tam sposób konferuję via GD. Natomiast:

1) Maski - sesja pierwsza

Hawkeye - do soboty powinien wstawić posta z nim i gunso Xiu Wangiem.

Abishai i Hawkeye - pogadajcie sobie chłopaki. Jak chcecie wędrować razem, to dajcie znać. Jak nie, to też dajcie znać. Jako MG mogę doprowadzić Was do Shiro Tengu razem albo osobno. Zatem Wasze preferencje w temacie można, póki co, uwzględnić. Tylko dajcie im wyraz. Ciszę uznam za "status quo, jedziemy razem", ale i tak preferowałbym głos z Waszej strony w temacie.

Wasz przydział PD, PW, Honoru i Chwały czeka na ostateczny wyjazd ze Strażnicy, wtedy bowiem będę znał finały wątków, jakie tam macie.

2) Shiro Tengu, jak już o nim mowa:

Sakura - do końca tygodnia ma mieć gotową ostatnio rozegraną sesję dotyczącą rozmowy z Isawa Maguro starszym (czyli panem Takahashim).

Obce - post z przebudzeniem z koszmarów na końcówce, pewnie pojawi się na dniach. Informacje dotyczące Shiro Tengu piszę w GD, dam sznurek. Doczytuję sesję, ale mogę nie zdążyć z Honorem.

3) Wreszcie, sesja trzecia i najnowsza:

Solinarius nam pogratulował, cytuję: wątek nr 10.000, gracje.

Wellin posta pisze. Ja z kolei czytam sesję by wiedzieć ile PD, PW... etc. mu się należy. Przed jutrzejszym wyjazdem mogę nie zdążyć, niestety.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline