Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2006, 22:45   #15
Niha'i
 
Reputacja: 1 Niha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumny
Zleceniodawca zwrócił się do Cave'a
- O ile mi wiadomo jeden czy dwóch miało jakieś prochy ze sobą... wiadomo też że mieli w tym mieście niezłe przejścia z jetem... Ale chyba jakoś specjalnie to żaden uzależniony nie jest.
W tym czasie barman, który usłyszał prośbę Stone'a podsunął mu szybko talerz z jedzeniem które wyglądało całkiem nieźle jak na standardy świata po wojnie.
Wasz pracodawca ciągnął dalej
- Co do zapłaty. Płacę po 2000 od głowy jednego z nich. Myślę że cena jest uczciwa. Mężczyzna uśmiechnął się lekko jakby o czymś sobie przypomniał.
Nie was już to interesuje jak bardzo są niewygodni ... Wasze zadanie opiera się na zabiciu ich i dostarczeniu mi dowodów że to zrobiliście... Jak wykonacie robotę to możecie tu wrócić. Jestem tu codziennie.
Facet podniósł się, rzucił barmanowi trochę kasy i wyszedł. Na ulicy wsiadł do samochodu, który zaraz odjechał. Nastała dziwna cisza. Barman udał się na zaplecze, widocznie wiedząc że potrzebujecie czasu żeby przemyśleć to i owo.
 
__________________
There is a Beast that lurks behind the mask every being wears. We are the Beast...
Niha'i jest offline