Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2006, 00:34   #129
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

- Jeśli Nathiel nie może się ruszyć, trzeba go wziąć pod drzewo - powiedziała i otworzyła jedno oko. W sam raz, by zobaczyć, że Bast i Anzelm wybierają się do Drowa. - Nie zastanawiajcie się, skubaniec nie będzie czekał! - zawołała do nich. Kto stał obok? Maureen z butlą, to musi być ta oliwa, oraz Phaere z nieodgadnionym wyrazem twarzy - Fosht'ka obstawiała zniesmaczenie z rozczarowaniem. - Myślę, że dam radę z tym ogniem - mruknęła. - Tylko ostrożnie, żeby nikt się nie zachlapał, ani nie był za blisko robala, jak.. jeśli zapłonie. - Rany, znowu bawię się ogniem - myslała, ocierając policzki z łez pomieszanych z kurzem. Znam zaklęcie. Pamiętam, co trzeba zrobić. Zaleją go.. Albo jego kawałek, ile to jest: taka buteleczka na takiego robaczka. Ale można próbować.. Tylko z celnością może być problem.. Mrugnęła jeszcze parę razy i znów otarła policzek. - Maureen, jeśli się zajmiesz tą oliwą.. Im mniejszy będzie dystans dla mojego zaklęcia, tym łatwiej mi będzie trafić. Nathiel zrobił mu dziurę z boku. Jeśli dasz radę, zalej ją, powinno go porządnie zaboleć, nawet jeśli zasklepi mu ją. Dobrze? - odkaszlnęła. Czy ktoś coś jeszcze do niej.. Aha. - Calcifer, wracaj! - krzyknęła i zaburczała jeszcze: - Jak wydziobie mi to cholerne ślepie, to może przestanie boleć..
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline