Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2012, 19:46   #115
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
- Widzisz Vooks, po prawdzie noc jest domeną duchów ale nocować na skraju tej przeklętej polany mniej mi się uśmiecha jak walczyć o tej porze. Pod osłoną nocy wstawim się na duże ryzyko. Leśne drapieżniki, pałętające się w okolicy zieleńce i ludzie Liszki mogą dać nam bobu tak samo jak boginek. – spojrzał na chylące się ku zachodowi słońce. – Wschód i zachód to pora szczególna dla bogów natury, kiedy cykle sie kończą i zaczynają. Symbole to potężne i Taal z żoną przychylniejszym okiem na nas wejrzy pewnikiem. Ja mówię dokończyć to cośmy zaczęli. A kobyłka to... Iven ma rację Vooks. Dobre masz intencje, ale żeby konia powalić lub zmulić to by musiała zeżreć cały obrok, no a wtedy może być temperamentna. Koń jak człowiek. – westchnął przygnębiony. – Kilka strzał załatwi sprawę, tylko celuj w łeb. Zemrze bez męki.

Potem wyjął kubek z plecaka i patrząc na dwa zimnokrwiste koniki zagrzechotał kośćmi.

- Do której z was moje panie Randal się uśmiechnie, na drugim końcu postronka razem z nami, odciągać od polanki będzie linę, tę pechową do boginka zbliżając.

Wspomnienie łowcy głów, że koń spłoszony może i mimo pętli na drugim drzewie targnąć człekiem wziął sobie do serca. Druga kobyła gwarantem pomyślności planu będzie. O tym, czy ciepła końska krew wsiąkająca w sczerniały mech, wywoła nieprzewidzianego wilka z lasu dając boginkowi do żywotności niczym krwawa ofiara, nie wiedział i krakać nie chciał, by morale Malowanych Chłopców nie obniżać jeszcze bardziej przed bitwą.

- Dalej chłopcy, kończmy to, będzie spokojniej noc do rana przeczekać już przy zgliszczach!
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 12-08-2012 o 19:49.
Campo Viejo jest offline