Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2012, 21:51   #29
Luffy
 
Luffy's Avatar
 
Reputacja: 1 Luffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skał
Na potęgę magii, udało mu się. W rzeczywistości, poszło zdecydowanie lepiej niż przypuszczał. Z niedowierzaniem patrzył to swój miecz, to na martwego mutanta. Zdał sobie sprawę z rozdziawionych ust i pośpiesznie je zamknął po czym wreszcie rozejrzał się.

Mawr była zadyszana ale poradziła sobie i z walki wyszła bez szwanku, Ulliemu poszło gorzej lecz Wilhelm wcale nie czuł się lepszy. Wiedział, że udało mu się pokonać mutanta tylko dzięki przypadkowi. Uśmiechnął się do niego.
-Mam nadzieję, że Ci nie przeszkodziłem, co? Działałem raczej pod wpływem chwili.- Powiedział swoim zwykłym, łagodnym głosem.

Pochylił się nad zabitym mutantem i zaczął go przeszukiwać. Zżerała go ciekawość o człowieku którym kiedyś z pewnością był ten potwór. Na koniec wyciął sztyletem jeden z ogromnym zębów. Nigdy nie wiesz, kiedy przyda Ci się coś takiego.

Zobaczył, jak ktoś zbliżał się do ich wozu. Nie wyglądał groźnie, zwłaszcza w porównaniu z ich poprzednimi przeciwnikami.
Kim jesteś?-Zawołał raczej z ciekawości niż wrogości.
 
Luffy jest offline