Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2012, 20:23   #57
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
No dobra, zieloni pokonani, my cali, wróżka uwolniona. Więc jak teraz Nutpthys? Opowiesz nam wszystko bardzo dokładnie i powoli ? Ale najpierw powiedz czym jest Ringo ? - Zadowolony Karl zaczął patrzeć na wszystkich po kolei i wodził wzrokiem poszukując Ringo, który stał obok Nutpthys.

Po chwili znalazł wzrokiem Kesę i zaczął mówić Kesa, wszystko w porządku? Nigdy nie widziałem czegoś takiego, jak się tego nauczyłaś i skąd się to wzięło? To wygląda niebezpiecznie.

Chyba tylko ja nic nie zrobiłem w całym tym zamieszaniu, będę udawać, że nic się nie stało to może nikt nie zwróci na mnie uwagi powiedział do siebie w myślach młody myśliwy uśmiechając się w międzyczasie do innych i podskakując w miejscu.
 

Ostatnio edytowane przez SyskaXIII : 15-08-2012 o 20:26.
SyskaXIII jest offline