Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2012, 21:43   #10
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Co do charakteru to kwestia bardziej międzydrużynowa, generalnie ja to widzę tak że tworzenie kampanii na bazie określonej lokacji daje mi dużo elastyczności odnośnie ewentualnych zmian w scenariuszu w zależności od tego, czy pójdziecie za złymi, czy za dobrymi.

Bardziej jednak będę dobierał pod tym względem drużynę, czyt. raczej wezmę samych dobrych i neutralnych, niż na przykład czterech dobrych i dwóch chaotycznych złych, bo się zaraz pozabijacie .

Edit: karta Ulliego i Saverocka dotarła, aczkolwiek wszystkie wyniki, poprawki itd. napiszę Wam jak będzie się zbierało coś konkretniejszego. No, chyba że któraś mnie zwali z krzesła to od razu napiszę że się dostała .
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!

Ostatnio edytowane przez Sierak : 16-08-2012 o 21:46.
Sierak jest offline