Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2012, 00:03   #14
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
Ich Int z założenia jest mały (około 25) i przez to raczej jako głupich ich traktowałem.
Ja sobie wypraszam! Knut ma 27
Cytat:
Napisał AJT
A tu nie prawda; ) Nie było autopilota i nie było tam forów! Tu było wszystko rzucane tak jak w innych walkach, w 100%!
O żesz.... Ty to musisz mieć lepsze kości od tych moich szczęśliwych
Cytat:
Napisał AJT
A co do Krasi Chaosu i ich różnic między normalnymi. Nawet gdyby nimi byli i szykowali wielką wyprawę to pewnie by zadbali by wyglądać normalnie.
Też prawda. Skoro już się nie dowiemy, to pech. Tak samo miałem spytać, o co chodzi z magią w krasnoludzkiej twierdzy (chyba wg obecnego fluffu krasnoludy nie używają magii) - ale skoro też się nie dowiemy, trudno.

Co do punktów o głupocie orków i zmianach w mechanice - tak jak pisałem, cośtam se pomarudzę, ale zdaję się na wizję MG.
Cytat:
Napisał malahaj
Poważnie zaś, to nie jest kwestia ilości mózgów w drużynie, tylko dogadania się graczy. Drużyny, jako takie zaś, faktycznie nie ma, bo nie ma niczego co by naszych BG łączyło ze sobą, poza wspólnym zadaniem.
To ja piszę już w drugim z kolei raporcie - drużyna nie istnieje - weźmy to pod uwagę, żeby potem nie płakać. PBF daje o wiele większą możliwość grania wielowątkowych przygód niż gra na żywo i nie wymaga sesji drużynowych. To zdrowsza alternatywa, niż zastraszanie graczy, że jak nie będą robić, jak ktośtam każe, to hoho - MG im postacie pozabija.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem