Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2012, 13:20   #25
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Aaron latał jak (nomen omen) poparzony po ulicy. W samej koszuli nocnej, świecąc gołymi łydkami. Stracił co prawda większość dóbr doczesnych, ale zachował pełną żywotność swego słusznych rozmiarów ciała.

- Wujaszku! Czy Wujaszek żyje?! - krzycząc, dobiegł do nadwęglonego śmieciarza i wydobytymi z wózka śmieciami okładał go w celu ugaszenia - No już, już... Ladacznica jego ze wszech stron penetrowana mać! Co się stało się? Wujaszku, żyjesz? Popatrz, mam tu eee... Filipka. Jest eee... cały i zdrowy.

Pokazał Anzelmowi jego zabawkę. Jeśli coś mogło poprawić humor przypalonego Wujka, to pewnie ona. I może jeszcze zemsta...

Tymczasem, Aaron miał plan, ale z jego przedstawieniem postanowił zaczekać, aż Anzelm odzyska sprawność.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline