Wątek: Berserk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2006, 16:27   #2
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Ale, o czym chcesz dyskutować? Podałeś informacje, lecz nie dałeś zagadnienia, które mamy omawiać. Ze wszystkimi informacjami się zgadzam.

Besrserker = Szaleniec, kocha Życie, Neurotyk i Ekstrawertyk = Choleryk, z całą pewnością w szał wpada podczas silnych emocji objawiających się niespotykaną siłą z powodu wydzielenia adrenaliny, hormonu walki http://pl.wikipedia.org/wiki/Adrenalina , Czemu zwiększa się jego siła? Bo więcej tlenu jest pompowana do mięśni. Czemu nie odczuwa bólu? Adrenalina i stan emocjonalny. Brałem udział w paru inscenizacjach i wiem, że normalni ludzie podczas walki nawet nie czują bólu po np. Złamaniach. Kumpel złamał palca i dopiero po godzinie poczuł ból gdyż w tedy dopiero opadła mu adrenalina. Adrenalina Hormon walki.
Psy boże (Nie Psy Pańskie Domini canes) po zażyciu odpowiednich specyfików byli trupio bladzi gdyż krew ze skórę poszła w mięśnie dostarczając tlen.
Ich stan zarówno emocjonalny jak i fizyczny sprawiał, że nawet po przebiciu serca wojownik jeszcze przez krótki okres czasu napierał na wrogów i nie przestawał walczyć.
Zwykła wilcza jagoda rozszerza spojówki polepszając widzenie w ciemnościach. Natura daje nam tyle możliwości że się w głowie nie mieści.

Czy Berserker szuka Śmierci? Nie. On chce Żyć. Może się jej bać ba często tak się jej boi, że wpada w szał. Ale jej nie szuka, nie chce umrzeć, on chce żyć. Dlatego wpada w szał by jak najszybciej od niej uciec. To nie jest Zabójca Trolli. On nie splamił swego honoru i nie szuka śmierci na polu bitwy. On chce przeżyć swe życie w pełni.

A nie myślałem, że ja to powiem. Popraw błędy :P
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline