Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2012, 16:17   #33
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Anonim ma rację, panowie. Sesja będzie bez doca, przynajmniej oficjalnego.
To jest slasher, więc rozmowy raczej zejdą na plan dalszy. A nawet jeżeli będzie konieczność jakiegoś planowania, czy naradzania się to odbędzie się to w komentarzach lub nawet w sesji za pomocą krótkich postów. Takie są założenia sesji.
Teraz jest czas, kiedy faktycznie wydaje się, że nie ma o czym pisać i jest nudno.
Nie mogłem jednak już w pierwszym poście rzucić na was perwersyjnego mordercy.
Trzeba stworzyć sielankowy, by go potem jednym uderzeniem zniszczyć i obrócić o 180 stopni.

Jeżeli jednak chcecie sobie pogadać na docu, ja przecież tego nie zabronię.
Przypomnę tylko o dyscyplinie postowania i terminie odpisu. Jeżeli w sobie będziecie gawędzić w docu, a postów nie będzie i termin się już skończy, to ostrzegam, że czekać nie będę.

Dajcie mi tylko wytyczne o których mówiłem odnośnie tego spaceru, a ja podeśle wam na PW stosowne informacje potrzebne do napisania postów.
Tyle
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline