Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2006, 20:13   #46
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Uśmiechający się Callers nie był wcale tak okropny. A raczej nie byłby dla postronnego widza. Każdy jego gest, a szczególnie ten, sprawiał Marylin i Solveig ogromny ból.

Po chwili uśmiech zniknął, a na jego twarzy pojawiło się chwilowe zdziwienie, brak zrozumienia. O czym ona mówi, do jasnej cholery? Podinspektor jednak szybko opanował się i po chwili znów wyszczerzył zęby, patrząc się w czerwone oczy dziewczyny.

- Krzywdzę? Moja droga, reprezentuje policję stanu Massachusetts, jestem tutaj, żeby bronić takie jak ty, panienko. A tu właśnie została ujęta przestępczyni, morderczyni, możliwe że i z psychicznymi problemami...- mówił Callers spokojnie, jakby już dawno nauczył się tej formuły- Zresztą mogę doczytać trochę szczegółów, małe ujawnienie tajemnicy śledztwa to chyba nic wielkiego... Dla spokoju obywatelów wszystko!- zaśmiał się Callers

-A teraz proszę wsiąść do samochodu, bo służba zdrowia będzie miała sporo roboty...
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline