Wątek: Eragon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2006, 20:23   #110
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Białowłosa usłyszała w głowie niewyraźny głos Xantiego. Z początku nie chciała się przysłuchiwać, ale jednak usłyszała coś, co ją zdziwiło.
-Nie jestem z Razjelem i nie znam go, ale w grupie nie powinno być takich sytuacji, że ktoś komuś nieufa. - powiedziała na głos. - I nie jest miło słyszeć takie słowa od kogoś, na kim mi zależy... Miałam nadzieję, że będziemy przyjaciółmi... Ale widzę, a raczej słyszę, że na to nikt z waz nie zasługuje. Mamy być drużyną. Musimy sobie ufać... Widzisz, gdyby ktoś z nas miał złe intencje, to padł by martwy, jak ten Khajit, czy jak mu tam było... Ale jesteśmy żywi, a tobie życie zostało zwrócone. Zawiodłam się... Miałam ogromną nadzieję, że będziemy sobie bliscy... A jeżeli chodzi o Razjela... Zaintrygował mnie. Chce go poznać, chce wiedzieć czemu jest taki jaki jest... - powiedziała. W głosie było słychać, złość, ale również rozczarowanie. Miała ogromną nadzieję, że zaprzyjaźni sięz Xanti'm... Jako jedyny był dla mniej miły.. Do tej chwili...
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline