Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2012, 10:43   #9
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Miło mi, że rekrutka przyciągnęła tylu chętnych. Kilka koncepcji już dostałem na pw i jak do tej pory większość zgadza się z klimatem i założeniami sesji. Sam nie mogę się doczekać aż to wszystko ruszy. Szkoda tylko, że z pośród tylu fajnych pomysłów będę musiał wybrać tylko cztery. W każdym razie zgłosić się i podesłać koncepcję nikomu nie zaszkodzi, szansa że to akurat ten dewiant wpadnie mi w oko najbardziej jest zawsze.

W rekrutacji tego nie napisałem więc tutaj piszę. Czekam na gotowe karty około tygodnia. Za tydzień podam wyniki, wcześniej wybierając najlepsze ze gotowych zgłoszeń i myślę, że dzień lub dwa będziecie jeszcze czekać na posty (to w końcu 4 posty dla czterech różnych postaci więc poczwórna robota ;])

Pozdrawiam i życzę krwawych, zboczonych i plugawych pomysłów ;]
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline