Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2012, 14:07   #38
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Cyrulika słowa Aliquama wyrwały z myśli.

- Tak, drogi krasnoludzie - odparł nieco zmieszany - Znajdę chwilę, zajmę się ciałem. Znajdę czas, jak tylko się uwinę - rozłożył ręce bezradnie.

W tej chwili Aaron nie miał narzędzi, nie miał nawet spodni na rzyci, nie wspominając o tym, jak bardzo był wstrząśnięty i niewyspany. Jednak krasnoludowi nie zamierzał odmawiać. Dopisał sekcję do swych obowiązków na dziś.

- Aliquamie! - wstrzymał jeszcze odchodzącego - Czy mógłbyś, korzystając ze swej pozycji w straży, pożyczyć mi ze zbrojowni miecz i kuszę? Obawiam się, że póki nie odkupię ekwipunku, jestem całkiem bezbronny - gdy wokół czają się wrogowie! Rzecz jasna podpiszę wszelkie zobowiązania etc, etc i rzeczy oddam w krótkim czasie.

Tymczasem, dołączył do chcących urządzić pobudkę hrabiemu.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline