Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2012, 21:06   #74
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Słowa Ronniela – ostre, ale szczere – pomogły Kesie przestać rozczulać się nad sobą.

„Co się zadziało, jest zadziane – powiedziała sobie – Tym wilkom życia nie zwrócę, a tą lekcję zapamiętam sobie do końca życia. Nie wolno używać ognia do żyjących istot”.

Otarła rękawem twarz rozmazując resztki łez. Przez chwile przysłuchiwała się wymianie zdań między chłopakami i wróżką, nie wtrącając się jednak. W końcu podjęła decyzję. W zaistniałej sytuacji mogła być tylko jedna. Podeszła do druida.

- Beldar – powiedziała, a w jej głosie brzmiała granitowa pewność – ja tez pójdę z tobą. Chcę pomóc innym wilkom. Bo te cierpiały i zginęły przeze mnie. Zadośći.. zadość.. zadośćuczynić – przypomniała sobie słowo.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline