Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2012, 13:45   #49
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Dopiero po dostarczeniu rannego do cyrulika Ragen mógł się zająć własnymi sprawami... Znaczy, po zjedzeniu pysznego gulaszu i wypiciu odrobiny piwa. Wiadomo, dużo lepiej pracuje się z napełnionym brzuchem, prawda? A brzuch Ragena głośno domagał się jedzenia.

Uważnie przyjrzał się nowo przybyłym - bądź co bądź, ale uważne przyglądanie się podejrzanym typkom było częścią jego pracy. Wyglądali dość niebezpiecznie, ale na razie strażnik uznał, iż nie stanowią zagrożenia.
- Ragen Stark - przedstawił się, gdy jakiś mężczyzna się do nich przysiadł. - Miejscowy strażnik - dodał, na wszelki wypadek, gdyby nie poznali po stroju.
Gdy Ulli zajął się rozmową ze swoją towarzyszką, strażnik postanowił wreszcie wrócić do swojego pierwotnego zadania. Mianowicie, wyjął zza pazuchy list i miętosząc go chwilę zastanawiał się co powiedzieć. W końcu wymyślił! Podsunął list do Gereke i rzekł:
- Słyszałem od mojego przyjaciela, Hansa, że umiesz czytać. Mógłbyś mi przeczytać ten list? Dostarczył nam go dzisiaj jakiś dzieciak, a my niestety czytać nie umiemy... - Skrzywił się. - Jeno prości z nas strażnicy.
 
Wnerwik jest offline