Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2012, 21:17   #14
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Pervaizza nie pocieszyły wieści dostarczone przez Rizwanę, mógł co prawda mieć pobożne życzenia by był to zbieg okoliczności ale mimo wszystko lepiej było założyć że może to mieć związek z ich przesyłką. Wątpił w to by byli kimś przyjaznym, jak by tego było mało spostrzegł że nie ma z nim Ashana i zastanawiał się czy powinien to brać za zły omen. Sam Sha’ir postanowił wciąż pozować na wędrowca zainteresowanego zakupem tkanin, zamierzał oczywiście przestrzec Karna ale nie było to możliwe w obecności kupca.
- Rzeczywiście, znamienity to materiał i nie małego wkładu pracy wymagał, zastanawiam się jednak czy był byś tak dobry by obniżyć cenę dla strudzonego wędrowca… - Pervaizz zaczął się targować, nie zależało mu na tym by wybitnie zbić cenę a tylko odwrócić uwagę Hasana. Tak więc negocjacje były dość szybkie i delikatne, po nabyciu dywanu wyraził zainteresowanie innym tym razem znacznie większym. Tak by zająć niziołka jego prezentowaniem i zachwalaniem. W tym samym czasie udając zainteresowanego towarem zasłonił usta udając że się drapie po policzku i starając zachować dyskrecję zwrócił się do Rizwany. Biorąc pod uwagę entuzjazm kupca w zachwalaniu swego towaru obawiał się że może go nie dosłyszeć.
- Przestrzeż Karna przed tymi ludźmi, może to nie ma związku z nami ale lepiej zachować ostrożność, potem szybko wracaj mam pewien pomysł na zabezpieczenie przesyłki i będzie mi w tym potrzebna twoja pomoc. Jeśli zauważysz Ashana to też go przestrzeż jego nieobecność mnie niepokoi.
 

Ostatnio edytowane przez Rodryg : 27-08-2012 o 21:24.
Rodryg jest offline