Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2012, 22:28   #32
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Rögnvaldr słuchał w milczeniu, wypowiedzi Redinasa. Sam w czasie kiedy on myszkował w foliałach i księgach, czytał jakaś księgę historyczną o jego państwie, o jego historii. Wszystko się zgadzało. Uśmiechał się mimowolnie do księgi, czytając o stereotypach i przekłamania. Kiedy Redinas skończył badać jego miecz, schował go na powrót do jaszczura na plecach. Na pytanie, wzruszył ramionami.

- Znalazłem go w Tollerdagu, blisko z granicą z Okarią. Znalazłem tam też sporo jakiś kielichów, świeczników i innych takich świątynnych szpargałów, ale wymieniłem je korzystnie na zapasy... Raczej była to zwykła kupa kamieni, a w wokół niej inne. Takie małe miasteczko raczej to było... - starał się sięgnąć pamięcią do tamtego dnia - Było też sporo nadpalonych pergaminów, ale nie schylałem się po nie. Były to tylko skrawki.
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline