Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2012, 22:35   #18
Fenriz
 
Fenriz's Avatar
 
Reputacja: 1 Fenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodze
A ja zapytam po, co wam ten wóz? Żeby nas przewozić?
To moim zdaniem zbędny balast. Pewnie w ten sposób dotrzemy na miejsce szybciej, ale także zwrócimy większą uwagę. A o tym, żeby się spieszyć to chyba nikt nie mówił. Skoro w tamtej wsi poradzili sobie tak długo, to te cztery dni jeszcze bez naszych bohaterów powinni wytrzymać.
Lepiej iść pieszo, a konie niech służą jako zwiadowcy. Moja postać nie musi jechać konno, choć potrafi to robić. Nie jest może jakimś znakomitym jeźdźcem, ale w siodle się utrzyma.
Pomysł S.W.A.T. by konno jechali ci, którzy nie domagają też nie jest zły.
Co do kapitana, to raczej wątpię by ten pomysł przeszedł niezależnie od tego, kto nim miałby być. Choć warto wskazać osobę, która niejako będzie reprezentantem grupy, czy to przed Getą, czy to przed ludźmi do których się udajemy.
Haklang może być taką osobą, ale do roli przywódcy nie zamierza aspirować.

P.S. Sesja faktycznie się sympatycznie zapowiada. Świat ma potencjał, a i jak widać ciekawa grupa ludzie się zebrała. Mam na myśli zarówno graczy, jak i ich postacie.
Oby tak dalej.
 
Fenriz jest offline