Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2006, 08:58   #42
Olimpius
 
Reputacja: 1 Olimpius ma wyłączoną reputację
Olimpius usłyszał jakiś nieznany mu dotąd głos z nieba. "Wesołych Świąt?" pomyślał "Co to znaczy? A zresztą..." Nawzajem!!!

Hahahahaha... - łotrzyk zaśmiał się tak głośno, że obudził kilku śpiących już żołnierzy. "Co jest, kurwa?" usłyszał w odpowiedzi od jakiegoś przecierającego oczy wojaka. Nie zwrócił na to większej uwagi i powiedział do miecznika -Ten układ jest mało optymistyczny. Chodzi o to, że po walce z Daiblothorusem mało kto wyjdzie z jego pieczary żywy... o ile ktoś wyjdzie. Ale jeżeli komuś z nas by się poszczęściło...- tu na chwilę urwał i spojrzał na zaciekawioną twarz wojownika -Powiem wprost. Jeżeli zginiesz to sprawię ci honorowy pogrzeb a o twej odwadze będę mówił w każdej karczmie do jakiej wejdę... To ma jednak swą cenę... Również po twojej śmierci chcę otrzymać w spadku twój miecz, tarczę i rapier.... Jeśli jednak zdarzy się tak, że jakimś cudem to ja zginę... to weźmiesz część skarbu która miałaby na mnie przypaść, a moje ciało wyślij do Waterdeep. - Po tym przemówieniu Olimpius wyciągnął rękę na przypieczętowanie mowy.
 
Olimpius jest offline