Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2012, 00:56   #29
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
No cóż jest lepiej niż było jeszcze parę chwil temu. Przynajmniej dla mnie – pomyślał Yngvar. Powiedział jednak coś innego:
- No nic. Takie rozmyślanie i nic nie robienie to niczego dobrego nie przyniesie. Ja na ten przykład to bym coś mądrego zrobił – chrząknął i splunął po tak długiej jak na jego wypowiedzi i mówił dalej – Tak sobie rozmyśliłem, że konowała albo innego doktorka to trzeba szukać w miejscu gdzie dużo ludzi siedzi. A gdzie to? W karczmie oczywiście! Spośród całego pospólstwa, jakie się tam na co dzień gnieździ jeden abo i dwóch nawet jakiegoś znać muszą. To wy tu róbta co chceta, a ja tam właśnie się udam i pogadam. Dumajcie sobie tu ile chcecie, bo mnie od tego myślenia to nic dobrego tylko w bańce huczy – znowu zwilżył glebę i odszedł w stronę wylotu uliczki. Gdy już zrobił kilka kroków, odwrócił się, podrapał po głowie i z zakłopotaną miną rzekł:
- A i dzięki za pomoc z tymi knypkami.
Po tych słowach podjął z powrotem swoją drogę ku gospodzie.
 
Boreiro jest offline