Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2012, 16:20   #17
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Na swoje szczęście Pervaizz nie był zmuszony do następnego zakupu, Hasan był tak zadowolony z ubitego interesu że zaprosił go na kawę gdzie zdobył też kilka ciekawych informacji. Po drodze zauważył też Ashana ale by wyraźnie zajęty „rozmową” z jakimś mężczyzna, wydawało się to dość osobliwe ale wolał mu nie przeszkadzać. Powrót Rizwany był szybki i dość niespodziewany, niestety nie mógł zapobiec takiemu zachowaniu to leżało w jej naturze równie dobrze mógł by zabraniać jej latać.
- Rzeczywiście lepiej się zebrać i przedyskutować obecną sytuację… - odpowiedział na jej radę po czym dodał - … nieobecność Al.-Nasuda oraz ta trójka na dachach nie wygląda na zbieg okoliczności. Lepiej zachowajmy czujność na wypadek gdyby było ich więcej i wybrali sobie leprze kryjówki.
- Nie żebym kwestionował twoją spostrzegawczość.
– dodał szybko widząc spojrzenie dżina – Jeśli jednak wszystko to ma związek z nami to zapewne chodzi im o przesyłkę. Mam pewien pomysł jak ją zabezpieczyć, jeśli znajdziemy wystarczająco podobną do niej szkatułkę to zapewne z twoją mocą zdołamy wykonać wiarygodną atrapę dzięki której w razie czego będziemy ich mogli zwieść, zapewne się przyda na wypadek gdyby nas dopadli. Potem tylko będzie trzeba odnaleźć resztę, zebrać się i ustalić co dalej. Ashana widziałem przed sklepem jak z kimś rozmawiał mam nadzieję że nie będzie problemów z odnalezieniem go, problem będzie z Karnem i trójka która go śledzi. Będzie trzeba mu jakoś pomóc ich zgubić inaczej doprowadzi ich do nas.
 
Rodryg jest offline