Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2012, 08:08   #14
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
A mi się wydaje, że będziemy mieli autorskiego Hobbita w wykonaniu Jacksona. Po zajawce, w której Gandalf idzie przez mroczne miejsce mam wrażenie, że reżyser pojedzie z tym wątkiem dalej. Że zrobi również film o tym, jak Gandalf Szary spotyka się z Czarnoksiężnikiem z Angmaru.

Jednak faktycznie 3 części filmu budzą mój niepokój. Bo co można wrzucić w film, nie mam pojęcia. Książka ma dość określoną linię scenariusza. I nawet jak napcha się ją różnego rodzaju "ekstrasami" w poszczególnych wątkach, to 3 filmy - no nie wiem. nie wiem. Aha. I jeszcze jedno. Hobbita czytałem dość dawno temu, ale z tego co sobie przypominam, ma on dość słabe dialogi. Niewiele tam ich jest. Więc .... pozostają nam nowozelandzkie krajobrazy
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem