Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2012, 20:20   #18
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Okej, dyskusję na temat Uruk-hai na razie skończmy. Wydaje się, że wymaga ona większych przemyśleń, znajomości Śródziemia (ja aż takim znowu fanem nie jestem) itd. Chodziło mi głównie o to, że Jackson podjął parę kontrowersyjnych decyzji. Gdyby Hobbit miał być jednym filmem, to bym się tak nie obawiał. W przypadku trzech części spodziewam się niestety, że będzie dużo wciśniętych na siłę rzeczy.

Natomiast dodać chciałbym jeszcze tylko to, że nie rozumiem, jak możesz usprawiedliwiać wątpliwą decyzję twierdzeniem, że Jackson miał prawo do dokonania zmian albo że to była jego interpretacja, albo że to tylko adaptacja etc. Jeśli coś dałoby się rozwiązać lepiej, to powinno tak być zrobione. To że to czyjaś osobista wizja nie jest wcale usprawiedliwieniem.

W każdym razie, Campo, nie przenoś niczego nigdzie, proszę, a już na pewno nie do jakiegoś starego tematu, który nie ma nawet żadnego związku z tym, o czym mówimy. Jeśli aż tak bardzo nie chcesz trzymać tego, co napisaliśmy, tu w komentarzach (o to ci chodziło?), to załóż nowy wątek, coś w rodzaju "Opinii na temat ekranizacji Hobbita". Będzie się też można podpiąć i po premierze.
 
Yzurmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem