Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2012, 07:40   #85
Fenriz
 
Fenriz's Avatar
 
Reputacja: 1 Fenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodze
Gdy Asvald ruszył, by rozpowiedzieć o wizycie znachora, Zaar zadał jakże ważne i istotne pytanie:
- Zostajemy tu na jedną noc? - następnie z ciszył głos i dodał - Będziemy mogli podpytać miejscowych, czy wiedzą co się dzieje w Novioreumus.
Haklang zbliżył się do niego i również ściszony głosem odpowiedział:
- Na pewno przyda nam się odpoczynek, jednak czy aż tak długi to nie wiem. Pamiętaj, że Geta nakazał pośpiech i ja byłbym za tym, aby ruszać dalej czym prędzej. Uważam też, że lepiej uniknąć rozpowiadania miejscowym gdzie i po co zmierzamy. Ja postaram się zasięgnąć języka i wam radzę to samo, byśmy mogli potem skonfrontować wersje. Lepiej jednak wypytać o interesujące nas rzeczy w zwykłej rozmowie i tylko przypadkowo wpleść w nią pytanie o pobliskie osady, o zagrożenia w okolicy. Tego typu rzeczy. Ludzie po Nocy Ognia stali się bardzo nieufni i podejrzliwi. Dlatego lepiej nie wszczynać nie potrzebnej paniki.
 
Fenriz jest offline