Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2012, 23:58   #215
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Twoje wytyczne na PW miały swój udział w procesie twórczym drugiej części posta. Tyle że z psychicznych zapasów zrobiłem grę w kotka i myszkę. Miała być quasi-wolna wola kryształu, jego opór i zmuszanie do współpracy. Wszystko mi się ładnie ułożyło na francuskim, naszkicowałem to sobie pobieżnie i zasiadłem w domu do pisania. Jak widać, nie wyszło tak źle.

W którymś z późniejszych postów opiszę sobie jeszcze przemyślenia co do tej sceny na plaży z manifestacjami, bo tutaj mam zamiar pobawić się trochę z umysłem Aarona. Co z tego wyjdzie, zobaczymy.

Niech już zostanie, jak jest w poście. Inni naszych postaci nie widzą, ale one siebie nawzajem tak. Można uznać, że to jakiś efekt uboczny albo podświadomość się wtrąciła.

No i ostatnia rzecz (strasznie się dzisiaj rozpisywać lubię). To, że Aaron zdołał odkryć flisaka może opisać któryś z moich towarzyszy; ot, chociażby jednym zdaniem. Ja może coś na ten temat wrzucę gdzieś przez weekend, jeśli będzie taka potrzeba. Ale nie chcę, żeby ktokolwiek musiał na mnie czekać z postem.
 
__________________
"Information age is the modern joke."
Aro jest offline