Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2012, 11:15   #24
Asenat
 
Asenat's Avatar
 
Reputacja: 1 Asenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputację
Tak tylko czekałam w napięciu, aż ktoś mnie tym pytaniem zastrzeli...

Roku Ci Hawk bym podawać nie chciała, bo co bym nie wymyśliła, to będzie on dramatycznie niezgodny z chronologią wydarzeń westeroskich. Otóż, liczyłam i liczyłam, i za nic nie chciała mi tu wypaśc długa, mroźna zima. Ale ten rok naprawdę z punktu widzenia przygody jest nieistotny.

Odpowiem więc tak. Gramy 20 kilka lat przed początkiem Gryo Tron (Waymara Royce'a spotkanie Innego w śniegu). Lada dzień ma się zacząć zima, i ma być długa, zła i straszna. Brandon Stark z tego, co Wam wiadomo, żyje i ma się dobrze, i podszczypuje dziewki kuchenne w Winterfell. Jego ojciec Rickard rządzi Północą. Jego syn Ned przebywa sobie z Robertem B. w Orlim Gnieździe. Lyanna Stark i Benjen Stark to jeszcze w sumie niedorostki. Czy taka wiedza wystarczy, czy muszę odgórnie wyznaczyć rok? Bo wiecie... mogę przecież.
 
Asenat jest offline