Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2012, 20:19   #342
Ravanesh
 
Ravanesh's Avatar
 
Reputacja: 1 Ravanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputację
Dziękuję Harard za twoją świetną grę i pokazanie jak się powinno grać Egzekutorem ( oczywiście nie umniejszam tutaj zasług innych graczy grających Egzekutorami), ale trzeba przyznać, że Gary jako Egzekutor to klasa sama w sobie

Jednak muszę przyznać, że smutno mi, iż już się nie spotkamy, chociaż na krótko w finale tak jak w części pierwszej. Myślałam, że skoro ten zombiak, z którym zaraz będziemy walczyć to ten sam, który zabił Lolę to Gary wpadnie tam nie wiadomo skąd i rozwali sukinkota

A teraz takie moje przemyślenia odnoście dużej ostatnio ilości zgonów wśród graczy nie zależnych od MG. Armiel ogłosił, że każdy kto przeżyje drugą część będzie mógł zagrać w części trzeciej, więc może to taki zawoalowany sposób powiedzenia Armielowi ,że już nie chcą grac w kolejną odsłonę Łowców
 
Ravanesh jest offline